Současnost

Píše se rok 2017 a sídlo naší HZ je stále na ulici Švédské v Ostravě – Muglinově. V současné době má náš sbor nespočet členů, které si můžete najít v sekci O nás-Členové. Z toho cca třetina se aktivně účastní všech akcích jak pro děti, tak pro veřejnost, zábavu či soutěžení.

Pro letošní rok byly pevně stanové tyto akce: ples, maškarní bál pro děti, dětský den, tradiční pohárová soutěž "Muglinovské schody", dětská soutěž zařazená do ostravské ligy a mikulášská nadílka, stavění a kácení Máje.

JSDH se také, téměř pravidelně, školí a taktéž vedoucí našich nejmenších, mladých hasičů.

Stejně jako každý rok, se vedoucí naší mládeže snaží probojovat se svými družstvy či jednotlivci do vyšších kol. Letos máme 2 družstva mladších a 1 družstvo starších žáků, 1 družstvo dorostenců, 1 družstvo dorostenek a jednoho jednotlivce. Co se týče dospělých družstev, tak taktéž muži i ženy letos budou chtít bojovat o postup na krajské kolo.

Výbor:

Funkce  Jméno a Příjmení
Starosta  Zdeněk Gvuzď
Místostarosta
Velitel JSDH a SDH  Ivo Adámek
Jednatel  Věra Zedníčková
Pokladník  Denisa Schneiderová
Vedoucí mládeže  Stanislava Močigembová
Člen výboru   Gvuzď Petr
Člen výboru  Čajan Marek
Člen výboru Pchálek René

14. 12. 2019Letošní mikulášská nadílka se konala v restaurai Prostor dne 7.12. 2019. Pro děti byl připraven pestrý... pokračování